У Тернополі відзначили 71 річницю з дня смерті предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви Митрополита Андрея Шептицького.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
В Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці відправили літургію. Після цього жителі міста із запаленими пройшли свічками до пам’ятника Митрополиту, де відбувся молебень та духовно-мистецька програма за участю молодіжних спільнот Тернополя.
Священик Архикатедрального Собору отець Ярослав Шевчук розповідає, що Митрополит походив зі знатної родини, був графом. Він був тим, хто умів об’єднати народ та розвивати його культуру. Андрея Шептицького називають Мойсеєм українського народу, адже він гуртував і вів українців у період між двома світовими війнами.
Багато спілкувався із молоддю, часто фінансово допомагав їм, щоб юні хлопці та дівчата могли оплатити навчання, працював із молодіжними організаціями. Сьогодні Митрополит Андрей Шептицький є зразком для наслідування кожного українця.