Тернополяни під час Хресної дороги молились за мир (Відео)
- Опубліковано: Олег Жак
- —
- 29 Березня, 2015 о 20:44
24.06.2026
22:06:23
Близько двох тисяч тернополян 29 березня пройшли центральними вулицями міста, молячись за мир та цілісність країни. Дерев’яний хрест несли священослужителі, держслужбовці, волонтери, бійці, рідні загиблих воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні та журналісти.
Розпочали з літургії в Архикатедральному соборі. Після чого колона вирушила до стації, які були на вулиці Сагайдачного, Патріарха Йосифа Сліпого, Руській, бульваром Шевченка, через Театральний майдан, вулиці Грушевського і Листопадову.
– Ми разом з друзями щороку ходимо на Хресну дорогу, – каже Віталій Бойко. – Для мене це символ великого посту. Сьогодні ми молились за мир і це дуже важливо. З вірою в Бога і молитвою ми зможемо перемогти.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026