З настанням перших днів зими багатьом із нас хочеться затишку та теплого спілкування. Таку можливість 11 грудня 2014 року у Тернополі надає компанії Heaven та САМоГОНна Ресторація. Ви зможете познайомитись з цікавими людьми, поспілкуватись чи просто цікаво провести час на «Побачення наосліп».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Багато кому з нас часто не вистарчає звичайного душевного спілкування та хорошої атмосфери. Для того, щоб виправити це та відпочити від буденних проблем, завести нові знайомства та можливо навіть знайти свою другу половинку компанії Heaven та САМоГОНна Ресторація організовують «Побачення наосліп».
Задумані як гра, підхоплені психологами й укорінені в США такі швидкі побачення мають під собою теоретичну базу і реальні показники ефективності знайомств. Такі знайомства стають все популярнішими в світі і зокрема в Україні. Під час заходу учасники будуть спілкуватись протягом 5 хвилин в парах. На всі пари чекають подарунки, а ті в яких співпадуть симпатії, отримають супер-призи.
Детальнішу інформацію можна отримати на офіційній сторінці у соціальній мережі «Вконтакті».