На свято Маланки, 13 січня, у Тернополі відбудеться карнавальна хода. Організатори заходу хочуть відновити у нашому місті стародавні традиції цього дня.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
На сьогодні ще кожен тернополянин може долучитися до організації свята Маланки.
«Приходьте 13 січня і ми подаруємо вам незабутній святковий настрій, розважимо виступами та почастуємо смачною їжею! В програмі карнавальна хода, виступи Маланок та діджеїв і ще багато цікавого!
Якщо ви хочете долучитися до дійства маланки і маєте свій сценарій і людей, які його реалізують, заповнюйте реєстраційну форму і отримайте змогу виграти наш головний грошовий приз!», – написала тернополянка Оксана Липова на своїй сторінці у Фейсбуці.