Приєднавшись до глобальної ініціативи «16 днів проти насильства», правоохоронці просвітили учнів Тернопільської школи №28 про різні форми насильства та дали корисні поради, як себе захистити.
Поліцейські психологи звернули увагу на те, що насильство не завжди є очевидним. Воно може проявлятися не лише фізично, а й у формі емоційного насильства, економічного контролю та інших видів психологічного тиску.
Перегляньте також:
- Реабілітація військових за допомогою собак: як кінологи допомагають захисникам України
- У Тернополі проведуть навчання «Тактика ведення вуличного бою та основи самооборони»
«Потерпілим від насильства може стати кожен, незалежно від віку чи статі. Дуже важливо не замовчувати проблему, а одразу звертатися за допомогою», – зазначила старший психолог з особливих доручень УКЗ ГУНП в Тернопільській області Алла Круть.
Діти взяли участь у тренінгу, під час якого їх вчили, як захистити себе та уникнути неприємностей. Тренери детально роз’яснили основні прийоми самооборони та дали поради щодо безпечної поведінки в різних життєвих ситуаціях.
«Мета нашої зустрічі — навчити молодь бути уважними до свого оточення, уникати конфліктів і вміти оборонятися в разі небезпеки. Найважливіше — це впевненість у власних силах і вміння швидко приймати рішення», — зазначив начальник тренінгового центру окремих підрозділів ГУНП в Тернопільській області Юрій Тивонюк.
Щоб створити безпечне суспільство, важливо не лише захищати себе, але й запобігати насильству, навчаючи людей, як його розпізнавати та уникати.
Психологічні заходи проводяться в рамках реалізації проєктів #Пункт_психологічних_практик та національної програми ментального здоров’я #Тияк.
Домашнє насильство в Тернополі: чоловікові загрожує ув’язнення