“Це справжня війна” – запевняє Андрій Шараскін. Він командир добровольчого загону, що захищає донецький аеропорт. Уже кілька місяців український актор і режисер Андрій Шараскін на війні.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Його позивний Богема, і він командує однією з рот бойового «Правого сектора», воюючою в донецькому аеропорту. Він ні на хвилину не розлучається зі своїм талісманом – маленьким хрестиком, подарованим сестрою. Поки талісман береже його від куль.