Після Афгану п’ятеро тернополян створили музичний гурт “ДОЛГ”, він існує вже 27 років. Тексти пісень їм надиктувало саме військове життя. Вже зараз через стільки років знову війна і знову тексти в пам’ять побратимів, які полягли на полі бою.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Аби підтримати українських солдат вони провели десятки концертів на Сході, а потім вирушили з благодійними гастролями Україною. Доїхали і до Закарпаття. Далі в сюжеті каналу Тиса -1.