Срібні нагороди у чоловічій естафеті здобули українські біатлоністи на заключній гонці чемпіонату Європи з біатлону, що відбувся в естонському місті Отепяя. Українська четвірка – Артем Тищенко, Сергій Семенов, Артем Прима і тернополянин Дмитро Підручний продемонстрували кращу стрільбу серед усіх команд і зуміли зайняти другу сходинку подіуму.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Додамо, що ще медалі в заключний день чемпіонату Європи з біатлону в естафеті здобула і жіноча збірна України. Юлія Джима, Наталя Бурдига, Валентина Семеренко та Ірина Варвинець виграли золоті нагороди.
Таким чином, Україна завершила Чемпіонат Європи на 2-му місці в загальнокомандному заліку.