26 грудня завершився навчальний курс для тернопільських учнів БізнесШколи ЮніорБанк. Школярі з вересня відвідували безкоштовні заняття, де тренери школи в ігровій формі навчали учнів фінансової грамотності, а тепер, по закінченню навчання, отримали дипломи випускників та за підсумками набраних балів обрали для себе цінні призи.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Саме 26 грудня відбувся випускний по урокам фінансової грамотності (дітей віком від 10 до 16 років) в БізнесШколі ЮніорБанку – соціальний проект ПриватБанку, затверджений Міністерством освіти. Діти з різних шкіл Тернополя досить гарно себе проявили під час навчання, а найерудованішими учасниками БізнесШколи в м. Тернополі стали учні з Української Гімназії їм.Франка, а саме – Дарія Іващук та Надія Касянчук, також діти з інших шкіл: Бояринцев Денис, Винничук Аліна, Жук Марія та Парфутко Тетяна. Випускники отримали дипломи банківської БізнесШколи та оригінальні призи згідно набраних балів. Наступний набір відбудеться 1 лютого 2015 року, тому ЮніорБанк знетерпінням чекає нових учнів!
На уроках БізнесШколи діти освоювали не тільки різновиди пластикових карток, банківську систему, основи програмування, фінанси, а й дізналися, що таке гроші, у чому суть професії банкіра, чому сьогодні настільки важливо бути обізнаним у сфері фінансів навіть дітям шкільного віку.
Студенти школи вивчали й ораторське мистецтво, як здобути авторитет серед однолітків, як правильно розпоряджатись і накопичувати свої заощадження.
“На сьогоднішній день дуже важливо навчати дітей фінансової культури, адже ми рухаємось вперед, і наші діти повинні бути обізнані в галузі фінансів та економіки вже з дитинства, до речі, їм вдається це дуже легко, вони з радістю вивчають такі теми: “Як зекономити свій час?” та “Як успішно керувати своїм хоч ще не великим, але бюджетом?”, чи “Як стати лідером в класі?” – із захватом, розповідає керівник навчального проекту ЮніорБанку в м. Тернопіль Товпишко Неля Дмитрівна. – Самостійно діти не будуть цікавитись такими речами, але, коли ти їм про це говориш, вони слухають і багато чого вчаться, запам’ятовують та, я впевнена, що будуть використовувати у повсякденному житті”.