Нещодавно Тернопільська музична школа №1 ім. Василя Барвінського організувала та провела благодійний концерт по збору допомоги для воїнів АТО “Разом до перемоги”.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
На виручені кошти, учнями та викладачами навчального закладу були придбані подарунки, котрі передані на склад Логістичного центра допомоги бійцям АТО, і днями відправляються на схід країни до наших захисників.