Тернопільщина залишилася без “свободівського” керівництва
Про це на брифінгу з журналістами повідомив голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк, передає кореспондент Тернопільської Липи.
Свій вчинок він пояснив партійним рішенням ВО Свобода.
Свободівці, які були при владі на Тернопільщині будуть виконувати свої обов’язки до призначення президентом України нових керівників.
Останні новини:
- Заплатив за пальне наперед і залишився ні з чим: шахраї ошукали жителя Чортківщини
- Бойова робота САУ «Богдана»: як українські гармаші нищать ворога на передовій
- У директора Тернопільської обласної філармонії завершується контракт
- У Бережанському замку під час досліджень виявили нові підвальні приміщення