Тернопільщина залишилася без “свободівського” керівництва
- Опубліковано: Тарас Савчук
- —
- 12 Листопада, 2014 о 18:00
24.06.2026
19:53:19
Про це на брифінгу з журналістами повідомив голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк, передає кореспондент Тернопільської Липи.
Свій вчинок він пояснив партійним рішенням ВО Свобода.
Свободівці, які були при владі на Тернопільщині будуть виконувати свої обов’язки до призначення президентом України нових керівників.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026