Тернопільщина має нових європейських партнерів

Опубліковано:
9 Жовтня, 2014

Угоду про співпрацю між Тернопільської обласною державною адміністрацією та Українським Національним комітетом Міжнародної Торгової Палати  (ICC Ukraine) і  Меморандум про співпрацю між Тернопільською обласною державною адміністрацією та Європейською Економічною Палатою Торгівлі, Комерції та Промисловості підписали під час презентації Тернопільської області, яка відбулася 8 жовтня у Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ України в Києві.


«Презентація економічного та інвестиційного потенціалу  Тернопільської області у Києві, підписання взаємовигідних угод – це перший крок до розширення зовнішньоекономічного співробітництва і можливість знайти нових партнерів, – зазначив очільник Тернопільщини Олег Сиротюк. – Ми зацікавлені у співпраці з представниками не тільки європейських країн, а й інших континентів».

Голова облдержадміністрації наголосив, що влада області готова сприяти людям, які хочуть працювати і вкладати кошти у розвиток Тернопільщини.

«Якщо раніше була практика, коли чекали інвестора, то зараз ми розуміємо, що самі маємо працювати в цьому напрямку. Якщо ми будемо демонструвати свої можливості, обов’язково знайдуться інвестори», – констатував Олег Сиротюк.

http://www.oda.te.gov.ua/

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Голова Борсуківської ТГ Роман Кухарський: «Живемо… Важко, але працюємо»
20:16, 16 Квітня, 2024

Голова Борсуківської ТГ Роман Кухарський: «Живемо… Важко, але працюємо»

Блоги
Найбільше читають: