Голова обласної ради Василь Хомінець провів засідання редакційної ради «Тернопільщина. Історія міст і сіл», у якому взяли участь заступник голови ОДА Леонід Бицюра, заступник голови облради Олег Боберський.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Керівник видання Віктор Уніят доповів про завершення робіт, що тривали упродовж чотирьох років, та наголосив, що був зібраний велетенський об’єм матеріалу про населені пункти краю. Також виступив голова експертної групи Михайло Ониськів, який подякував усім, хто долучився до створення трьохтомника, присвяченого Тернопільщині, та підкреслив, що збірка таких даних по-справжньому унікальна.
Видання здійснювалось за кошти обласної ради. Зокрема, у цьому році було виділено майже 300 тисяч гривень.
Василь Хомінець зазначив, що презентація трьохтомника «Тернопільщина. Історія міст і сіл» відбудеться відразу, як книги будуть надруковані.