Понад 50 га нових лісів з’явиться цьогоріч на Тернопільщині. Про це повідомили під час робочої наради під керівництвом першого заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Гроші на заліснення області виділили із обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.Розпочнуть посадку дерев із Тернопільського району. Долучитися до цього вже погодилися жителі села Романівка, звідки власне й розпочнутьпосадку дерев. Місцеві мешканці виявил ініціативу невелику територію лісу засадити фундуком.
Втім, більшість території таки буде засаджена хвойними деревами. Дя посадки використовуватимуть канадський дуб, клен, явір, березу, липу. Іван Крисак зауважив, що ці дерева добре приживались у наших умовах та мають створювати відповідну атмосферу лісу.
– Зараз на деяких ділянках триває перевірка якості ґрунтів. Після отримання результатів, приступаємо до посадки на територіях, які затвердили, – заявив заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Гуменюк. – Дещо пізніше вдалось підготувати документи щодо відведення ділянки у Чортківському районі. Оформлення резолюції на затвердження цієї території будемо проводити якомога оперативніше.