Тернопільщина співпрацюватиме з Китаєм?

Опубліковано:
18 Травня, 2015 о 16:07

Місцеві чиновники не на жарт почали займатися інвестиційними проектами у області. Крім держав-сусідів «вкладати» у розвиток Тернопільщини збирається навіть Китай.

 Тернопільщина має вдале розташування, яке можна вигідно використовувати. У рамках цієї співпраці планується відновлення заводів, які зараз у нас не працюють. Або ж відкриття нових для збільшення робочих місць та продажу продукції не лише у країні, а й за її межами.

 

«Шовковий шлях», який зараз намагаються відновити, за історією проходив через територію Київської Русі.

 

Суть співпраці полягає у тому, що Китай шукає ринки збуту. Для них це в основному Європа. Географічно це великі затрати на доставку. Для Тернопільщини така співпраця вигідна, бо шлях має і зворотній зв’язок.

 

Проте, є певні труднощі з іншими областями, тому що Тернопільська не має зовнішніх кордонів. Є можливість залучати своїх знайомих з Польщі, Франції та Бельгії. Будувати спільні підприємства та продавати свою продукцію у Азії: Узбекистані, Киргистані та в країнах колишнього СРСР, де є збережені певні контакти, чи напрацювання.

 

Вже є певні результати по співпраці з Китаєм. Чиновники хочуть, щоб «Шовковий шлях», який Китай проводить від своїх кордонів до Європи лежав також через Тернопіль.

 

Які саме провінції Китаю зголосилися співпрацювати  з Тернопільщиною поки що тримають у секреті. Проте, стверджують, що такі існують. Одна з них знаходиться на південному заході країни.

 

Оксана Ботюк

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
“Іскра проскакує значно швидше”: помічник капелана з Тернопільщини Степан Хміль про службу
20:15, 18 Липня, 2024

“Іскра проскакує значно швидше”: помічник капелана з Тернопільщини Степан Хміль про службу

Блоги

ТОП новини тернопільщини: