Тернопільські маршрутки навчалися їздити по воді. Принаймні, стоянку посеред ставу зафіксувала система спостереження за рухом громадського транспорту оnline «Detransport», – пише Файне місто.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Прін-скрін збою опублікував користувач Zistor Zistorovith у спільноті «Бойкот маршруток у Тернополі» в «Фейсбук».
– Тернопільські маршрутки возять людей не тільки по дорогах, а й по озеру, – написав він.
– У них відбулась мутація – виросли плавники, сформувалися зябра. Тепер вони намагаються скласти конкуренцію теплоходам “Герой Танцоров” і “Капітан Парій, – жартує Антон Марчевський.