Встановити цивільний контроль над витратами оборонних підприємств, прибрати «присоски», які розкрадають державні кошти, і показати кожному солдату та українцю, як витрачаються мільярди гривень з бюджету – з такою вимогою звернувся до глави уряду народний депутат України фракції «Самопоміч» Тарас Пастух під час виступу у парламенті.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
«Ми підтримуємо законопроект про збільшення фінансування військових та правоохоронців, бо не маємо права залишити рядового солдата чи поліцейського без зарплати. Однак хочу спитати пана Прем’єр-міністра – коли ми нарешті зробимо так, аби ці кошти справді дійшли до рядового солдата?» – заявив Тарас Пастух.
За його словами, у парламенті не раз йшлося про те, що солдат, який служить в АТО, повинен отримувати високу зарплату. «У результаті зарплата піднялась також і в кожного генерала, який сидить сьогодні в Міноборони та Генштабі», – зазначив нардеп.
Водночас над усіма витратами, які сьогодні спрямовуються на оборону країни, має бути встановлено цивільний контроль. «Тому що в цей час десятки і сотні мільйонів гривень розкрадаються з «Укроборонпрому». Уряд та Парламент повинні спільно працювати, щоб ці «присоски» біля «УкрОбналПрому» не розкрадали ці кошти», – заявив Тарас Пастух.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прокуратура позбавляє олігарха з Тернопільщини заробітків
За словами нардепа, фракція «Самопоміч» підтримає бюджет на наступний рік лише за умови, що інформація про витрачання коштів буде доступна кожному солдату та кожному українцю.