Весь “Правий сектор” в стані готовності. В Тернополі представники “ПС” зараз всі перебувають під обласним УМВС і готові в будь-який момент виїхати на захист своїх побратимів. Хто є в Тернополі з колег, може підтягуватися! Нацгвардії дана вказівка за першим же наказом виїхати на Мукачево! – пишуть тернополяни у соціальних мережах.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера