На схід України відправилися тернопільські рятувальники. Там вони будуть проводити гуманітарне розмінування, аби звільнити від ворожих боєприпасів землю. Начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей зауважив, що очищати територію, яку агресор закидав кулями і вибухівками, доведеться не один рік: «На наших працівників покладаємо велику відповідальність і головне, щоб усі вони щасливо повернулися додому живими і здоровими».
Перегляньте також:
- У Шумській громаді відбулися спортивно-тренувальні збори
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
Рятувальників, яких відрядили на схід, священики поблагословили на добру дорогу і працю, побажали Божого благословення та захисту.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За життя пенсіонера медики боролись місяць: врятувати не вдалося
А волонтерська група «Схід і Захід разом» заодно зібрала і передала продукти харчування для військових із Тернопільщини, які служать у зоні АТО у складі 44-ї окремої артилерійської бригади.