У селі Ковалівка Монастириського району 37-річний чоловік у підсобних приміщеннях на території власного господарства облаштував гуральню, де виготовляв «горючий» напій, маскуючи його під оригінальну горілку різних торгових марок.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Правоохоронці вилучили 120 літрів спиртосуміші і 150 літрів готової продукції, а також майже 2 тисячі порожніх пляшок з етикетками різних виробників, близько сотні акцизних марок та відповідне обладнання. Згідно Кримінального Кодексу України, карається таке правопорушення позбавленням волі терміном від трьох до семи років.