26 вересня, близько опівночі, на планшет патрульних надійшло повідомлення про бійку на зупинці громадського транспорту на вулиці Максима Кривоноса. Екіпаж патрульних негайно виїхав на завдання.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За вказаною адресою вони помітили компанію молодиків, які нецензурно лаялися, билися і ображали одне одного. При появі інспекторів дебошири стихли. Втім один з них почав ображати працівників поліції нецензурною лайкою. На зауваження інспекторів не реагував. Відтак полісмени змушені були застосувати спецзасоби.
Після того, його доправили до відділку поліції, де винесли постанову за ст. 178 – поява громадському місці у нетверезому стані та склали протокол за ст.173 – хуліганство та 185 КУпАП – злісна непокора вимозі поліцейського.