Тернопільські пенсіонери більше не будуть безкоштовно їздити в маршрутках?

Опубліковано:
22 Грудня, 2015 о 08:14

У проекті державного бюджету на 2016-ий рік не передбачено коштів на компенсацію пільгових перевезень у громадському транспорті. У Тернопільській міській раді припускають, що Уряд планує їх скасувати.

 

Нове бюджетне законодавство, яке пропонує Уряд, означає додаткові повноваження регіонам. Однак через скорочення субвенцій з державного бюджету, доведеться зменшувати витрати. Перед регіонами стоїть питання – не як розвиватися, а як виживати.

 

«Жодної копійки не виділено на компенсацію пільгових перевезень. Схоже на те, що Уряд планує скасувати їх. Якщо будуть проголосовані зміни, які пропонуються сьогодні, то можна сказати, що місто не те що не буде розвиватися, а стоятиме питання, як вижити до кінця 2016-го року, і від яких напрямів розвитку треба буде відмовитися, щоб забезпечити хоча б зарплати бюджетникам. Того, що пропонує Уряд вистачить максимум на дев’ять місяців, аж ніяк не на цілий рік», – пояснюють у Тернопільській міській раді.

 

Аналітики припускають: якщо скасують ряд пільг, можлива чергова хвиля пікетів.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
Віктор Уніят
14:10, 10 Липня, 2026

«У наших Медоборах навіть папороть цвіте»: Віктор Уніят про таємниці Тернопільщини і нову книгу

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: