Кілька днів тому в міському управлінні транспорту журналістам повідомили, що маршрутки від цього сервісу відімкненні через величезний борг зі сторони перевізників.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Минулого тижня на сайті спостереження за рухом громадського транспорту можна було побачити лише тролейбуси. Маршрутки від цього сервісу відмкнули через борг в 160 тис грн перед власником сайту, розповів 20хвилин начальник міського управління транспорту Ігор Мединський.
Однак на сьогодні на сайті вже показують і пересування містом маршруток.