Сьогодні в столичному “Палаці Свободи” відбувся урочистий з’їзд Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, з нагоди 25-річчя з моменту створення. Відомо, що на заході були присутні 2018 делегатів з усіх регіонів України, – повідомляє Файне місто.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
На початку заходу націоналісти вшанували пам’ять усіх героїв Небесної сотні та російсько-української війни. Лідер “Свободи” Олег Тягнибок поіменно оголосив усіх 19 свободівців – героїв Небесної сотні та 30 свободівців, загиблих у війні за Україну. Зал стоячи вшановував героїв. Окрім цього, учасники націоналістичного з’їзду вшанували пам’ять усіх свободівців, які роками боролися за соціяльну і національну справедливість і відійшли з життя.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На капоті іномарки катався Тернополем зборівський активіст?
Привітав “Свободу” від імени Святійшого патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з 25-річним ювілеєм Керівник справами УПЦ КП Архиєпископ Агапіт.
На фото у соцмережах уже встигли “засвітитися” колишній губернатор Тернопільщини Олег Сиротюк, депутати міської ради Марія Баб’юк, Ігор турський , Роман Навроцький, Іван Зінь.