Тернопіль у День міста отримає подарунок: чотири тролейбуси-«гармошки»
- Опубліковано: Тарас Савчук
- —
- 9 Червня, 2015 о 15:00
25.06.2026
02:34:51
Про це повідомив директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх.
«Вже цього тижня будуть відправляти чотири тролейбуси «Шкода 15Тр». У Тернополі вони будуть десь за два тижні. Сподіваємось, що до Дня Конституції, ми їх встигли розмитнити. А далі потрібно на кожен по 15 днів для проходження технічного огляду, обкатки, оформлення документів тощо. Відтак до Дня міста плануємо випустити на маршрут всі чотири тролейбуси», – розповідає Андрій Мастюх
Ще чотири тролейбуси моделі «Шкода 14Тр», за його словами, мають привезти в наше місто в серпні-вересні.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026