Теракти з гранатою під Парламентом та замінування ОДА – ланки одного ланцюжка?
- Опубліковано: Антон Веселий
- —
- 15 Жовтня, 2015 о 18:21
Сьогодні вкотре мирний Тернопіль дізнався про замінування. На цей раз йдеться про приміщення обласної державної адміністрації. За дивним збігом обставин, сьогодні ж проходила остання сесія обласної ради цього скликання, яку ініціювали свободівці.
Цікаво, що події перед Парламентом, де внаслідок кидання гранати загинули нацгвардійці, також напряму повязують з ВО “Свобода”, які тоді виступили співорганізаторами мітингу.
І тоді коло Парламенту і сьогодні в ОДА свободівці критикували органи державної влади, після чого йшла силова провокація.
Вже зараз відомо, що інформація про вибухівку не підтвердилася, але тернополяни ще довго про це говоритимуть, забувши, чому ж свободівців не прозвітували за зроблене за 6 років?
21:39, 16 Листопада, 2025
18:13, 16 Листопада, 2025
05:25, 16 Листопада, 2025