Два електричних обігрівачі встановили у фельдшерсько-акушерному пункті Козової. Забезпечили їх народний депутат України від Партії «Солідарність» -«Блок Петра Порошенка» Тарас Юрик та голова Козівської райдержадміністрації Василь Вітровий.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За словами нардепа, з проханням допомогти жителі Козової звернулися до нього під час прийому громадян.
«Люди скаржилися, що через відсутність опалення у приміщенні настільки холодно, що температура надворі та у ФАПі майже однакова. А в зимовий період, коли кількість пацієнтів збільшується в кілька разів, надавати якісну медичну допомогу в таких умовах – вкрай складно», – розповідає Тарас Юрик.
Нові електрообігрівачі дозволять повноцінно обігріти приміщення ФАПу і забезпечити його повноцінне функціонування.