enerhetyk-ua Вуличне радіо

Син виганяв матір із дому: на Тернопільщині чоловіка судитимуть за домашнє насильство

Поліцейські розпочали кримінальне провадження за статтею про домашнє насильство

Опубліковано:
17 Жовтня, 2025 о 17:05
домашнє насильство
Фото ілюстративне. Із вільних джерел

68-річна жителька Чортківського району звернулася до поліції із заявою про те, що її син ображає її та виганяє з дому. На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці провели профілактичну бесіду з 44-річним чоловіком, який систематично вчиняє психологічне насильство щодо матері.

Як повідомили у поліції, лише у вересні щодо нього вже складали адміністративний протокол за аналогічне правопорушення.



Слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею 126-1 Кримінального кодексу України (домашнє насильство). Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження або позбавлення волі на строк до двох років.

Наразі вирішується питання про оголошення чоловікові підозри.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #Домашнє насильство, #Психологічне насильство
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Тернопільська “Нива” ще не та команда, яка може реально на щось претендувати, – тренер
10:20, 30 Вересня, 2025

Тернопільська “Нива” ще не та команда, яка може реально на щось претендувати, – тренер

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: