Свободівці винесли сміття з хати. Як вони гризлися при Сиротюку, стало відомо громаді (ДОКУМЕНТ)

Опубліковано:
6 Грудня, 2014

Працевлаштовуючи своїх побратимів на різні посади в обласній державній адміністрації, Олег Сиротюк навіть не уявляв, як вони потім будуть «гризтися» один з одним.

Невміння керувати елементарними процесами виливатиметься у взаємо звинувачення. Колишні побратими та посестри стануть ледь не ворогами, аби тільки зняти з себе відповідальність за провали у роботі.В редакцію «Тернопільського тижня» передали копію пояснювальної записки заступника начальника управління – начальника відділу зв’язків з громадськістю преси та інформації Костянтина Красовського на доповідну записку, яку «накатала» на нього його ж однопартійка, керівник апарату ОДА свободівка Марія Чашка.

Як стає зрозуміло з тексту, Марія Теодорівна була незадоволена термінами оприлюднення інформації на офіційному сайті ОДА і пан Красовський змушений був з приводу цього писати оправдання.

Захищаючи себе, чиновник розказує пікантні подробиці життя в «білому домі»: то в них немає з’єднання з мережею «Інтернет», то виникають непорозуміння з фотографом, на співпраці з яким наполягала сама ж пані Чашка.

Далі – ще більше. Красовський прямо звинувачує Чашку в тому, що вона як керівник, не змогла організувати роботу апарату і про події він дізнається чи не в останню чергу: «більшість недоліків в роботі пов’язані з відсутньою організацією плану заходів, про які відділ зв’язків з громадськістю преси та інформації повідомляють несвоєчасно».

Звинуватив чиновник і свою начальницю в тому, що вона боїться працювати з незалежними ЗМІ: «в більшості випадків Чашка М.Т. повідомляє про те, що на заходах мають бути присутні лише прес-служба ОДА, ТТБ та обласна газета «Свобода».

Зараз в структурі ОДА відбуваються зміни, які можуть вплинути на якіснішу роботу цього органу влади. Але свободівці на власному прикладі довели, що все залежить від людей – їхнього вміння керувати, досвіду і моралі. Тому в представників ВО «Свобода» так і не вийшло зробити для області щось добре…

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #костянтин красовський, #марія чашка, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #олег сиротюк, #Свобода, #тернопіль, #тернопільські новини, #ТОДА
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі
21:19, 27 Травня, 2024

Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі

Блоги

ТОП новини тернопільщини: