Вчора терористичним актом під Верховною радою ВО Свобода фактично розпочала передвиборчу кампанію на виборах до місцевих рад, які відбудуться 26 жовтня.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Як влучно зауважив Юрій Луценко «Свобода йде на розвал країни, щоб зберегти 15 голів сільських рад», а Арсен Аваков прямо звинуватив Тягнибока та Свободу у заворушеннях під парламентом.
Справді, видимої причини «Дня гніву», окрім ефектного початку передвиборчої кампанії не було, адже зміни до конституції голосувалися лише в першому читанні, що не гарантує їх прийняття конституційною більшістю на наступній сесії, та «особливий статус» Донецької та Луганської області про які кричать свободівці закріплені в окремому законі та вже давно діють.
Ще однією темою яку піднімали перед вибухом гранати свободівці – децентралізація, яку на Тернопільщині на угоду ВО Свободи та міського голови Тернополя Сергія Надала тормозять депутати і на це є ряд вагомих для Надала причин – чим гірше в області, тим Сергію Віталійовичу краще. І друга – жодне село навколо Тернополя не хоче приєднуватися до обласного центру, бо при апетитові свободівця села втратять за п’ять років усі можливі землі.
Цікаво, як буде оправдовувати дії Тягнибока і Свободи міський голова Тернополя Сергій Надал, якого відкрито називають одним із спонсорів ВО Свободи. Чи надалі буде накидатися на Арсена Авакова, як у випадку із затриманням Камінського на хабарі буде кричати про помсту, чи буде сидіти і відмочуватися бо на і так підмочений імідж Сергія Віталійовича «вибуховий» початок виборів зовсім не на руку.