Субсидію можна отримати, заповнивши лише два документи (Відео)

Опубліковано:
23 Квітня, 2015

Субсидію можна отримати, заповнивши лише два документи: заяву і декларацію про доходи. Їх подавати має не обов’язково власник житла, а будь-хто із зареєстрованих у помешканні. Подати документи потрібно після 1 травня. У Тернополі їх необхідно приносити у ЖЕК або в управління соціальної політики.
У заяві на отримання субсидії потрібно вказати: своє прізвище, ім’я і по-батькові, контактний номер телефону, номер паспорта та ідентифікаційний номер. Далі необхідно в таблиці зазначити правильну назву та номери рахунків установ, які надають комунальні послуги і з якими сім’я має укладені угоди. Це, наприклад, підприємства з водо-, газопостачання, електроенергії і так далі.

 

– Дуже важливо, щоб той, хто заповнює заяву, прочитав її докінця, все те, що написано в цій заяві. Сім’я у разі зміни обставин, які можуть вплинути на призначення житлової субсидії, тобто зміни у складі сім’ї. Це хтось прописався, хтось виписався, або якщо сім’я придбала майно разово на суму більшу як 50 тисяч гривень, то ця сім’я зобов’язана про це повідомити в управління соціальної політики, – розповідає  в.о. начальника управління соціальної політики Тернопільської міськради Володимир Сулима.

 

У декларація про доходи сім’ї теж потрібно вказати прізвище, ім’я та по-батькові заявника, загальну площу квартири чи будинку. Далі потрібно вказати у таблиці усіх зареєстрованих у помешканні. Якщо ж людина у помешканні прописана, але там не проживає, то треба звернутися із заявою в ЖЕК і в управління соціальної політики і надати підтверджуючий документ, що ця людина живе за іншою адресою. Навпроти кожного зареєстрованого треба написати дату, рік народження та індентифікаційний код. Далі треба вказати інформацію про доходи сім’ї. У рядку за який період вказується 2014 рік. Тобто дохід враховують не за півроку, як це було раніше, а за попередній рік. У наступній таблиці потрібно вказати прізвища та ініціали членів сім’ї, вид доходу, сума доходу і джерело. Вид доходу – це зарплата, пенсія, стипендія, відсотки за депозит та щомісячна допомога на дитину, одноразову в розмірі десять тисяч гривень вказувати не потрібно. Дохід слід писати без урахування податку з доходу фізичних осіб.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #Субсидія. оримання, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: