Стратегії, підсумки і виклики: у Тернополі зібрали медичну колегію
- Опубліковано: Ніка Холодовська
- —
- 25 Лютого, 2026 о 09:28
10.06.2026
12:14:59
24 лютого 2026 року начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Василь Даньчак з директорами КНП закладів охорони здоров’я взяли участь у засіданні колегії департаменту охорони здоров’я обласної військової адміністрації на базі комунального некомерційного підприємства „Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня” Тернопільської обласної ради.
Під час засідання розглянуто ключові питання розвитку галузі:
Колегія стала важливим майданчиком для підбиття підсумків, визначення пріоритетів та узгодження подальших кроків розвитку медичної галузі області у 2026 році.
На колегіі за сумлінну працю, високий професіоналізм, проявлену жертовність та самовіддане служіння обраній справі Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України був нагороджений Привроцький Віталій Миколайович — медичний директор Тернопільської міської комунальної лікарні № 2.
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026