Чемпіонат України з бойового гопака приурочений до Дня збройних сил України відбудеться у Тернополі 12-13 грудня.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Змагання розпочнуться у 10 ранку за адресою м. Тернопіль, вул. Львівська, 11 у приміщенні фізично-оздоровчого комплексу ТНЕУ.
Усі бажаючи зможуть бути гостями на цьому спортивному святі чоловічої сили та вправності.
Стійки, копняки, кроки, захисти, затули – бойовий гопак це не тільки базова техніка. Кожне заняття розпочинається насамперед з молитви, адже козаки вірили і вірять, що без Бога – ні до порога. Зброя козака це і молитва, і пісня і бойовий танок. Сьогодні в ажливо зрозуміти, чим жило українське лицарство Запорізької Січі . П овернення до козацьких звичаїв, обрядів неодмінно принесе свої результати та зміцнення духовності українських чоловіків. Школа бойвого гопака, надіємось, буде знову славитись на весь світ, а також стане у пригоді захистникам України.