Стіни драматичного театру тремтіли від «Псів» з Жаданом

Опубліковано:
8 Травня, 2016 о 22:23

На мистецькому фестивалі «Ї» тремтіли стіни та сцена драматичного театру від приїзду «Жадана і Собак».  7 травня гурт приїхав до Тернополя з презентацією свого нового альбому «Пси» і тому розпочав виступ піснею з однойменною назвою.

 

– Я був учасником минулого фестивалю «Ї» і тому, одразу прийняв запрошення на цьогорічний, – зазначив Сергій Жадан. Письменник підтримує подібні заходи та вважає, від них не меншою мірою залежить розвиток української літератури.

 

Ведучий фестивалю влучно представив глядачам Сергія Жадана, назвавши його «маніпулятором жіночих сердець». І це не дивно, адже у залі було багато прихильниць його творчості. Хоча, й чоловіки не змогли оминути вірші про проблеми суспільства і особистості покладені на драйвовий рок. На останніх піснях Жадан закликав усіх дівчат підійматися на сцену до нього і танцювати під музику.

 

Гості фестивалю ще довго обговорювали те, як «Жадан і Собаки» змогли запалити зал. А Сергій Жадан запевнив, що з радістю очікуватиме на запрошення взяти участь у наступному фестивалі.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
Костянтин Грубич
14:12, 2 Серпня, 2026

Телеведучий Костянтин Грубич про Тернопільщину: «Я думав, мене вже важко здивувати»

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: