Степан Барна в робочу поїздку у Підволочиськ їхав електричкою
- Опубліковано: Тарас Савчук
- —
- 22 Липня, 2015 о 08:17
25.06.2026
01:41:26
Голова Тернрпільської ОДА Степан Степанович Барна під час робочої поїздки в Підволочиський район скористався приміською “електричкою”. Відчути, почути проблеми на собі – найефективніше.

06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026