enerhetyk-ua Вуличне радіо

Справжній мир – це виграна війна!

Опубліковано:
27 Листопада, 2015 о 07:46

25 листопада у місті Шумськ, Тернопільської обл. активісти 6-го ЗБАТ ДУК «Правий Сектор» організували показ документального фільму «Добровольці Божої Чоти».

 



Всі охочі жителі міста мали змогу переглянути стрічку Леоніда Кантера та Івана Яснія про захисників Донецького аеропорту, незламність їхнього духу, запеклу боротьбу, про війну без купюр та красивих обгорток, жорстоку страшну наповнену жертовністю та болем, а головне, про священний обов’язок кожного свідомого українця – «Боронити свою землю до останнього подиху».

 

Донести правду про війну – ось, що є метою показів даного фільму. Про те без вашої підтримки це неможливо. Якщо ви можете допомогти нам з паливом, транспортом, коштами тощо, телефонуйте (068) 68-16-653. Будемо вдячні найменшій допомозі.
Донесемо цю правду до кожного, а головне разом! Бо в єдності наша сила!

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі





Статті
Інтерв'ю
Гайдемарі Стефанишин
20:12, 7 Вересня, 2025

Я зрадила б саму себе, якби позбулася прізвища Стефанишин, – єдина в США жінка-астронавтка українського походження

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: