Керівництво обласної міліції зустрілося з активістами громадської організації «Автомайдан Тернопіль». Правоохоронці таавтомайданівці обговорювали ситуацію в державі, оперативну обстановку в області та проблемні питання у роботі міліції краю. Результатом зустрічі стало рішення відновити спільні патрулювання з міліцією.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
– Ми знайшли спільну мову і готові й надалі допомагати правоохоронцям у забезпеченні порядку нашого міста, – сказав голова ГО “АвтомайданТернопіль” Дмитро Гайдуцький. – Тим паче, такий досвід співпраці у нас уже є.
Ініціативу автомайданівців підтримали міліціонери. З 26 листопада громадські активісти разом з патрульною службою, нацгвардійцями, міліціонерами спецбатальйону «Тернопіль» щовечора заступатимуть на патрулювання вулиць обласного центру.
СЗГ УМВС України
в Тернопільській області