23 серпня працівники Чортківської установи виконання покарань (№ 26) взяли участь у святковому заході з урочистого підняття бойового Прапора України під назвою «Під вільним сонцем моя Україна величним розмаєм цвіте» з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, який відбувався на площі Героїв Євромайдану.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Священнослужителями різних конфесій відправлена панахида, після якої відбулося урочисте підняття Державного Прапора та покладання квітів до пам’ятних знаків національним Героям-борцям за незалежність України.
Участь персоналу Державної кримінально-виконавчої служби у духовно-просвітницьких заходах відіграє важливу роль для закріплення у їхній поведінці високих норм моралі та духовності.
Ганна Маньовська,
старший інспектор (з виховної та соціально-психологічної роботи
з персоналом ) сектору ПРП Чортківської УВП (№ 26)
управління ДПтС України в Тернопільській області