Сьогодні, 18 січня в обласному центрі відбудеться «Марш Миру». Тернополяни привертатимуть увагу світу до трагічних подій в державі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Дійства, приурочені Водохрещу, будуть відбуватися два дні. Ми плануємо «Марш миру», його маршрут пролягатиме від вулиці Руської і до пам’ятного хреста, встановленого на честь Данила Галицького. Почнемо 18-го січня, тому пропонуємо зібратися представникам громадськості, представникам різних конфесій церков о 12-тій годині на Театральному майдані. Біля озера буде спільна молитва за Україну. Після того ми переходимо до освячення води. Запрошені представники всіх конфесій. Потім ми переходимо до вертепного дійства. Покажемо Маланку. Запрошуємо всіх тернополян. Буде велике дійство. Буде коляда, «Нова радість стала».
Виконуватимуть різні творчі колективи, щедрівники з Тернополя, і, звичайно, приїдуть з інших населених пунктів нашої області. Буде також конкурс на кращу Шопку. Це ще одна можливість відчути радість свята», – повідомив на брифінгу директор департаменту культури, релігій та національностей ОДА Григорій Шергей.