Сьогодні у Тернополі відомий економіст Борис Кушнірук прочитає публічну лекцію

Опубліковано:
16 Жовтня, 2014 о 11:18

Сьогодні у Тернополі відомий економіст Борис Кушнірук прочитає публічну лекцію «П’ять основних напрямків економічних реформ, яких потребує Україна».  Місце проведення: конференц-зал готелю «Тернопіль», початок о 17 годині. 

В лекції будуть надані відповіді, яких першочергових економічних реформ потребує Україна та чому саме їх. Лекція буде тривати одну годину, потім усі бажаючи , матимуть можливість задати питання.

 

Довідково. Борис Кушнірук народився в 1966 році в м. Києві. За освітою – економіст (закінчив навчання в Київському інституті народного господарства в 1992 році). З 1990 по 2006 рік пройшов шлях від економіста відділу кредитних ресурсів Київської міської дирекції Укрсоцбанку до голови правління банку «Юнекс», керівника групи радників Президента Асоціації українських банків і Консультанта з питань розвитку банківського сектору Координаційної ради з питань політики фінансового сектору Кабінету Міністрів України. Робота Консультанта здійснювалась за контрактом зі Світовим банком.

Як керівник банку займався створенням банку з «нуля», а також реорганізацією банківського бізнесу, формуванням команди банківських фахівців, опікувався їх професійним та управлінським зростанням.

З 2006 року – спеціалізація на аналітиці та консультуванні в сферах макроекономіки, фінансів, банківської діяльності, енергетичного, житлово-комунального, аграрного секторів. Був запрошений в якості провідного українського економіста та аналітика для виступу на конференції «Україна після парламентських виборів», що відбулася у Вашингтоні в Сенаті США 19-20 вересня 2012 року. У квітні 2013 мав доповідь на конференції TEDxDonetsk.

Має більше п’ятиста статей та декілька сотень виступів і інтерв’ю в українських та зарубіжних ЗМІ з питань економіки та політики.

КМС з шахів.

Регіональна рада підприємців Тернопільської області

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мирослав Домбрович
20:02, 14 Липня, 2024

Мирослав Домбрович: «Ворог розуміє лише силу, тому нам треба зміцнюватися та давати відсіч»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: