15 січня 2016 року службі зайнятості Тернопілля виповнилося чверть віку. Нині у її структурі – обласний, Тернопільський міськрайонний та 16 районних центрів зайнятості. За роки діяльності служби було сформовано законодавство про зайнятість, запроваджено загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, створено системи професійної орієнтації та професійного навчання безробітних, соціального партнерства та кадрового забезпечення, потужну матеріально-технічну базу, впроваджено сучасні інформаційні технології.

 

  • Послугами обласної служби зайнятості за 25 років скористалися майже 1,6 мільйона громадян (з урахуванням тих, які зверталися повторно), – каже директор ОЦЗ Петро Химейчук. – За направленнями місцевих центрів зайнятості 97 тисяч безробітних пройшли профнавчання. За цей період вдалося працевлаштувати 474 тисячі громадян. 105 тисяч осіб були охоплені громадськими та іншими роботами тимчасового характеру.

 

Служба зайнятості Тернопілля – служба мобільна, оперативна. Найсвіжішу інформацію про її послуги, стан ринку праці області можна отримати на відомчому web-порталі: www.dcz.gov.ua/ter. Знайти роботу в межах України чи підшукати роботодавцям необхідних працівників допомагає й Інтернет-портал Державної служби зайнятості «Труд» (www.trud.gov.ua).

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»
21:11, 6 Травня, 2024

Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: