Плата їх невелика, не розбагатіють. На одній з популярних фріланс-бірж з’явилося оголошення про пошук користувачів, які будуть залишати антиукраїнські коментарі та розпалювати ворожнечу на сайтах в інтернеті, передають Патріоти України.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Одне з головних завдань “роботи” – вступати в суперечки на новинних сайтах, провокувати інших користувачів, нав’язувати свою думку і тролити, пише сайт Watcher. Відповідно до опису “вакансії”, головні теми, якими належить оволодіти проплаченим тролям – “погіршення рівня життя в Україні, можливий Майдан-3, пригнічення російськомовних жителів, зубожіння, каральні операція на Південному Сході”. Всі ці повідомлення повинні подаватися на тлі того, що в Росії та Криму нібито прекрасно живеться.
Платити таким “співробітникам” замовник обіцяє від 5 до 15 рублів за пост. За його словами, в день автори “легко отримують” 500-700 рублів (близько 135 грн). плюс.