Андрій Воробель, 11-річний син загиблого в зоні АТО бійця з Тернопільщини Івана Воробеля, мріє зустрітися з відомим португальським футболістом Кріштіану Роналду. Про це хлопчик розповів тернопільським волонтерам, – повідомляє Доба.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Тернополяни завітали до рідних бійця в рамках проекту “Відвідай сім’ю загиблого Героя”. Від початку літа волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО приїжджали в гості до сімей воїнів і вручали подарунки та грошову допомогу.
Іван Воробель із села Кам’янки Підволочиського району загинув поблизу міста Щастя восени 2015 року. У бійця залишився 11-річний син Андрійко. Хлопчик захоплюється футболом, тенісом, мріє стати відомим футболістом та зустрітися із португальським футболістом Кріштіану Роналду.
– Поїздки здійснювалися по всій Тернопільщині, навіть у найвіддаленіші куточки. Відвідуючи родини, волонтери проводили анкетування, аби дізнатися про всі потреби та проблеми сімей, – коментують активісти.
Волонтери просять небайдужих людей долучатися до проекту та допомогти втілити мрії дітей у життя. Їхні історії активісти будуть публікувати на своїй сторінці у Facebook.