Сесія Тернопільської міськради: Громадські активісти сумніваються в фаховості чиновників

Опубліковано:
24 Листопада, 2015

Триває друга сесія Тернопільськоі міськоі ради сьомого скликання.

На порядок денний попередньо внесено 139 питань, до них додалися ще щонайменше 25 питань “з голосу”, які пройшли розгляд на профільних постійних комісіях ради. Отже, депутатам доведеться розглянути сьогодні біля 165 питань, серед яких є прості, які не потребуватимуть тривалого часу, але є й такі, які можуть суттєво затягнути час сесіі. В сесійному залі присутні численні представникии ЗМІ (місцеві телеканали, інтернет ресурси, друкована преса). Ведеться офіційна пряма відео-трансляція сесіі в інтернеті, яка з технічних причин вже переривалася.

 

Новий регламент не прийнятий, працюють по старому.

 

 

Громадські діячі вже помічають “нестиковки” в роботі сесії. Ось, що пише на своїй сторінуці в соціальній мережі Олена Степанова:

“І так. Що я побачила на сесії. Оскільки новий регламент не прийнятий, працюють по старому. На початку сесії Андрій Шкула запропонував виключити з порядку денного земельні питання, які не пройшли профільну комісію. На що Сергій Віталійович чомусь відповів, що на сесію виносяться всі питання які розглянуті профільними комісіями. Однак питання про які вів мову Андрій Шкула не розглянуті, оскільки по них не прийнято кінцевого рішення. Ці питання не погоджені профільною комісією. Звертаємось до діючого поки що регламенту. п.30.2. Проекти рішень із відповідними погодженнями, інші документи й матеріали з питань, які вносяться на розгляд ради, подаються в управління організаційно-виконавчої роботи ради за десять днів і доводяться до відома депутатів не пізніше, як за п’ять днів до відкриття сесії. П. 30.3. Документи, що вносяться на розгляд ради, попередньо розглядаються профільною постійною комісією ради. На голосування вносяться виключно документи, розглянуті профільною постійною комісією, завізовані юридичною службою та відповідним заступником міського голови. У мене питання, до Олександра Печіля – яким чином юридична служба завізувала документ ( в нашому випадку проект рішення) якщо він не отримав погодження профільної комісії? І питання до Вікторії Остапчук – на підставі чого вона завізувала питання, по яких профільною комісією не прийнято кінцеве рішення? Може вищевказаним посадовцям (не депутатам, а посадовцям) слід вивчити регламент? А потім здати іспит на його знання. Привселюдно!”

 

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»
21:11, 6 Травня, 2024

Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: