Депутат Тернопільської обласної ради від Радикальної партії, екс-бютівець, екс-єдиноцентрист Сергій Тарашевський, схоже, вкотре вирішив змінити політичну орієнтацію.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Найближче оточення політика каже, що Сергій Олександрович налагоджує тісні контакти з Валентином Наливайченком, який також спить і мріє повернутися у велику політику.
Валентин Олександрович вже пробував стати народним депутатом по виборчому окрузі в Тернопільській області, але в останній момент перед висуненням отримав місце в першій п’ятірці партії Кличка “УДАР”.
Сам екс-нардеп також шукає симпатіїї сильних світу цього і навіть їздив за океан з самою леді “Ю”.