Ведучий Сергій Притула 22 червня відсвяткував 35-річчя. Ювілей артист вирішив відзначити разом з дружиною у Франції. Судячи з знімка, пара відірвалася від душі.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Щасливі Сергій і Катерина насолоджуються вихідними днями, проводячи їх в повному божевіллі. Променисті посмішки, підморгування і суцільний позитив закохана пара шле щодня своїм передплатникам в Інстаграм. Вони фотографуються на тлі Альп, катаються на катері, по центру Парижа гуляють і, ЗДАЄТЬСЯ, ЗОВСІМ, забули про трудові будні.
На одному зі знімків Притула зобразив себе і свою кохану на тлі гір. Кадр артист підписав: «Гори лікують від поразок!». Дійсно, милуючись навколишньою Францією, ніякі проблеми вже не важливі.
Крім усього іншого, так склалося, що приїзд Сергія збігся з матчем збірної України та Польщі. Незважаючи на те, що поляки виграли, в українців на стадіоні були присутні найкращі і активні вболівальники.