Сергій Надал підтримує велосипедистів Тернополя
- Опубліковано: Тарас Савчук
- —
- 27 Грудня, 2015 о 12:43
24.06.2026
22:27:21
Міський голова Тернополя Сергій Надал підтримав пропозицію депутата міської ради Івана Сороколіта про виділення 500 тис. грн. на розвиток велоінфраструктури у міському бюджеті на 2016 рік.
– Давайте ми заб’ємо в бюджеті пропозицію управлінню ЖКГ в межах тих коштів, які виділені на ремонт дорожнього господарства, передбачити в тому числі не менше 500 тис грн на велоінфраструктуру, – запропонував Сергій Надал.
За таку ініціативу депутата проголосувало 37 обранців.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інтереси велосипедистів у Тернополі відтепер лобіюватимуть на офіційному рівні
Рішення не залишилось поза увагою велоспільноти. В соціальних мережаж вже почали формувати список необхідних робіт, які можна виконати у наступному році за виділені в бюджеті кошти.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026