Воїнів 44-тої артилерійської бригади, яка дислокується в Тернополі на вул. Дубовецькій, частково переселять у інші райцентри.
Перегляньте також:
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви
- Поліція охорони Тернопільщини запрошує на роботу операторів пульта
Зумовлено це браком казарм для всіх воїнів. Адже кількість вояків бригади з початком воєнного конфлікту на сході зросла удвічі. Відтак виникла ідея відновити військові містечка у Теребовлі, Бережанах, Чорткові, – пише 0352.
«Ще розглядаємо Кременець. Наразі там є лише голі стіни, потрібно все приводити до порядку У міністерстві вже складено кошторис ремонтних робіт, необхідних для відновлення військових містечках у цих райцентрах. Фінансування передбачається у 2016 та 2017 роках», – повідомив обласний комісар Володимир Катинський.
За його даними, щойно буде забезпечено необхідний благоустрій, частину бригади буде передислоковано у згадані райцентри.