Чемпіонат України з ловлі риби на мормишку на Печенізькому водосховищі, що на Харківщині, тривав впродовж двох днів. 11 команд із Харкова, Києва, Рівного, Тернополя, Сум, Луцька, Дніпропетровська взяли участь у змаганнях. Про це повідомляє сайт galsports.com. Наш земляк Павло Петровський в особистому заліку здобув срібну медаль, поступившись колезі з Харкова Олексію Лисиці, а в командному заліку спортсмени з Тернополя посіли п’яте місце.
Перегляньте також:
- У Шумській громаді відбулися спортивно-тренувальні збори
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
До слова, 19-21 лютого у на Тернопільському ставі вперше відбудеться Міжнародний зимовий чемпіонат з підльодного лову риби. Очікується приїзд 16 команд з багатьох країн світу.